Kontakt z nami +48 25 758 28 84 +48 604 522 554
O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „PRIM” Spółka z o.o. powstało w 1993 roku w Mińsku Mazowieckim przy ul. Królewskiej 7. Przez lata firma wyrobiła sobie wśród Klientów dużą renomę ze względu na świadczone wysokiej jakości usługi. Od początku swojej działalności specjalizuje się w kompleksowej realizacji robót instalacyjnych branży sanitarnej, teletechnicznej i elektrycznej.

Prezesem spółki jest Adam Kuć, a wiceprezesem Wiesław Filipiec. Firma zarządzana jest przez doświadczonych specjalistów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu prowadzonej działalności. Dzięki temu, mogą być Państwo pewni, że wszystkie roboty będą wykonywane z najwyższą starannością. Tym bardziej, że firma zatrudnia 30 wykwalifikowanych pracowników, odznaczających się sumiennością, profesjonalizmem i doświadczeniem.

Świadczone przez nas usługi realizujemy w kompleksowym zakresie, co pozwala na zmniejszenie kosztów całej inwestycji, jak i usprawnienie przebiegu prac. Dzięki temu, że nasza firma zajmie się stworzeniem instalacji sanitarnej i elektrycznej, będą Państwo zadowoleni z finalnego efektu. Wszystko zostanie idealnie dopracowane, a awarie będą rzadkością lub w ogóle nie zdarzą się w posiadanym przez Państwa budynku.

Wykonujemy m.in.:

Przez lata działalności wyrobiliśmy sobie renomę wśród Inwestorów i Generalnych Wykonawców. Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie, doświadczenie i sumienność przy wykonywanych robotach. Do tej pory wykonaliśmy instalacje w takich obiektach, jak:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.